Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla

Hakkımızda

2003 yılında kurulan VATAN YATIRIM VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİLed Aydınlatma Ürünleri konusunda ithalat yapan, bu ürünleri satıcı bayileri aracılığıyla tüketiciye sunan bir şirkettir.

Önce Kalite!

LEDAY Led Aydınlatma Sistemleri, en yeni led teknolojisiyle üretilmektedir. Işık verimliliği yüksek, uzun ömürlü ledler kullanılarak watt başına lümen değerleri yükseltilmekte ve ideal ışık performansı elde edilmektedir. Doğru tasarlanmış elektronik devreler ve yüksek verimli/uzun ömürlü güç kaynakları (driver) ile beslenen LEDAY Led Aydınlatma ürünlerinde, dünyanın önde gelen led chip üreticileri tarafından üretilen ledler kullanılmaktadır.

LEDAY Çin Operasyon Merkezi:

2013 yılında faaliyete geçen LEDAY Çin Operasyon Merkezi, tasarım ve malzeme seçiminden başlayarak, üretimin her adımını kontrol etmekte, ışık ve performans testlerinden geçen ürünleri Türkiye’ye sevketmektedir. LEDAY Çin Operasyon Merkezi, bu faaliyetinin yanı sıra, müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri de fabrikalarla yerinde görüşerek ideal ürün standardına ulaşılmasına katkı sağlamaktadır.

Son yıllarda giderek artan fiyat rekabeti, ithalatçı firmaları çok ucuz ürünleri ithal etmeye zorlamakta ve piyasada amansız bir fiyat rekabeti yaşanmaktadır. Oysa “fiyat”, rekabet faktörlerinden sadece bir tanesidir. Kalite, güvenlik ve satış sonrası destek faktörlerini dikkate almadan sadece fiyat üzerine yoğunlaşmış bir ithalat ve satış politikası, en büyük zararı tüketiciye vermektedir.

Aracısız Satış.. Gümrükten tüketiciye…

Buna rağmen ithalatçı firma olmamız sebebiyle, ürünü doğrudan tüketiciye ulaştırabildiğimiz için, fiyatlarımızın piyasa ile rekabet edebilir fiyatlar olduğunu da kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Sadece seçilmiş ürünler…

Bu sitede çok fazla sayıda ürüne rastlamayacaksınız.. Ancak göreceğiniz her ürün dikkatinizi çekecek.

Daha Büyük Görüntüle